Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerden ilham alan balkon dekor fikirleri

Balkonunuzu Yunan, İtalya, Japonya, Amerika ya da İskandinavya gibi dünyadaki en sevdiğiniz yerin tarzında birkaç basit numarayla dekore edin! Balkonunuzu süslemek için fazla zamana ihtiyacınız olmayacak, sadece saksıları çiçeklerle veya diğer bitkilerle, eğlenceli renklerde yastıklar, mumlar, fenerler, perdeler veya sevdiğiniz diğer dekoratif objeler getirin ve mükemmel bir şekilde dekore edilmiş küçük mutluluk vahalarında rahatlayın. Kendi dünyadan ilham alan açık alanınızı oluşturmak için bu büyüleyici örneklere bir göz atın.

1.Kırmızı tuğla, minimalist mobilyalar ve yeşil bitkilerle klasik bir kentsel New York balkonu oluşturun.

Mrs. Alcazar

 

2. Eğer dekore edersek dilediğimiz her yerde olabiliriz, bu yüzden Yunanistan’ı hayal edersek yapabiliriz. Santorini, Mikonos veya Atina’yı sade ama rüya gibi mavi pencereler ve beyaz duvarlarla balkonunuza getirin!

 

Trendy Home Decorations
Trendy Home Decorations

3. Danimarka balkonları sessiz bir tarzda, yapı ve form üzerinde durularak rafine edilmiştir.

Mudahome

4. Türk zengin tarihinin ruhunu hissetmek için tek ihtiyacınız olan benzersiz atma yastıkları ve küçük bir masa (tabii ki Türk çayı ve lokum).

Ketevan Giorgadze

 

5. En kolay balkon dekorasyon fikirlerinden biri temiz, minimalist mobilyalar içerir. Bir saksıyı akıllı ve özel balkonunuza getirin ve Londra’daki gibi hissedin (bir bardak butterbeer ile)!

 

Alice Jackson

6. Çiçekler ve pastel renkli duvarlarla Romeo ve Juliet döneminden kalma geleneksel bir İtalyan balkonunu dekore edin. Balkon çiçeği her zaman çarpıcı ve göz alıcı!

 

Vangie Pedias

7. Kendi bitkilerinizi yetiştirmeye başlamak için pişirmeyi seviyorsanız mini bir bitki bahçesi kurun! Almanlar gibi pratik olun ve alanın her milimetresini kullanın.

Home Decor Apartment

8. İspanya’da olduğunuzu hissettirecek bazı parlak renkler ekleyin! Küçük bir tabak tapas ile gün ışığının tadını çıkarın!

Casa&Diseño

9. Klasik bir bistro seti ile favori bir Paris bistrosunda yemek yiyormuş gibi hissedin. Minyon Paris balkonları zarafetin zahmetsiz görünmesini sağlar.

Liv Hanson

 

10. Işığa büyük önem verilen İskandinavya’da doğa çok önemlidir, bu nedenle güneş ışığını emen açık ve berrak renkler, rahatlatıcı ve şık bir ortam için muhteşem rattan mobilyalar ve güzel bitkiler tercih edilir.

Baczewska Design

 

Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerden ilham alan balkon dekor fikirleri” için 2 yorum

 • 20 Nisan 2020 tarihinde, saat 12:37
  Permalink

  I coyld not refrain frim commenting. Very well written!

  Yanıtla
 • 22 Nisan 2020 tarihinde, saat 11:33
  Permalink

  Since the admin of tis website is working, no hesitation very soon it will
  be famous, due to its quality contents.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 + 13 =